KuZeN FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuZeNLeRiN MeKaNı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Nick Fabrikası :D
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Çarş. Haz. 10, 2009 2:29 pm

» Jean-Christophe Grangé
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Çarş. Haz. 10, 2009 2:24 pm

» Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Çarş. Haz. 10, 2009 2:16 pm

» Ceza - Paydos
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından ExenForum.Net Salı Haz. 09, 2009 5:38 pm

» Kan Grubunuz
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:27 am

» Need For Speed: Shift Tüm Araba Ve Yol Listesi
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:24 am

» 2 Türk Vatandaşında "Domuz Gribi" Vakasına Rastlandı
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:21 am

» Alaturka Mavzer - Sokak İşleri [Full Albüm]
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:19 am

» Windows Vista SP2 Kullanıcılara Sunuldu
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:11 am

» Portable GreenBox Logo Maker 2.0
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Emptytarafından yandakli Perş. Mayıs 28, 2009 12:15 pm

Galeri
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Empty
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Reklam Bölümü
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anket

Konuya puan ver

Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
CeZæhra

Yönetici

CeZæhra

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/01/09 Mesaj Sayısı : 191 Rep Kademesi: Yönetici
Rep sistemi
Aktiflik:
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Left_bar_bleue90/100Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Empty_bar_bleue  (90/100)
Başarı Puanı:
Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Left_bar_bleue90/100Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Empty_bar_bleue  (90/100)
Güçlülük:
EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil Vide
MesajKonu: Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil   Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 2:16 pm

Kanun kaçağı kasabaya tayin edilen bütün papazları çeşitli entirikalar yaparak yıldırır ve kaçırır

Kasabaya son gelen papazın insancıl davranışları sayesinde kanun kaçağı onu sever,ona boyun eğer.Arkadaş olurlar.

Papaz onu teslim olmaya ikna eder,şerifle konuşur ve kimsenin burnu kanamadan yapılacak bir düzenlemeyle kanun kaçağının teslim olabilmesi için şerifden söz alır.

Papaz kanun kaçağını teslim olacağı yere getirir.Şerif kanun kaçağını vurmayacağına dair papaza söz vermesine rağmen 'ATEŞ "emri verir.

İlk kurşun kanun kaçağına saplanır,ikinci kurşunsa onu kurşunlardan korumaya çalışan papaza Birlikte yere düşerler.

Yerde sürünerek ikisi de birbirlerine yaklaşırlar ve el ele tutuşurlar. Son nefeslerini vermeden önce papazın suçluluk duyan gözlerinin içine bakarak kanun kaçağı şu sözleri fısıldar:

___I trusted the singer not the song ! (Şarkıcıya inanmıştım, şarkıya değil)

Kıssadan hisse;

Sakın sadece "şarkıcıya" inanarak işe girişmeyin..

Sukutu hayale uğrayabilirsiniz..

"Şarkıcı kadar şarkının da önemi büyüktür..."
http://www.Ceza-Fan.com
Yazar Mesaj

Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası